60 שניות על קבלה

בדקה ה- 78 הבקיעה פרו את השער האנגלי. דממה מוחלטת השתררה ביציע ורק בחלק הפרואני קפצו ושרו. זר אם היה נקלע למגרש באותו רגע היה בטוח שפרו היא זו שמובילה, אך ברגע שהסתכל על לוח התוצאות ראה שתוצאת המשחק באותה דקה הייתה 1-6 לאנגלים.מה קורה כאן? בשביל להבין איך עובד האגו שלנו, צריך לדעת קצת על חוקי הטבע שלו כמו שמלמדים באתר קבלה לעם

נבחרת אנגליה

אנחנו רצון לקבל תענוג לעצמנו, כול פעם שהרצון  מתמלא בתענוג, המילוי הזה מוחק את התענוג. בנוסף האגו תמיד רוצה לשלוט ולהיות חשוב. דוגמה: אני צמא, לכן שותה כוס מים. כול טיפת תענוג מהמים הנכנסים לגרוני מוחקת את הצמא שהיה לי. וכשהכוס מתרוקנת גם אני ריק מהתענוג, ומייד רץ לחפש את התענוג הבא. נכון?  ואייך החוקים הללו שלטו במגרש ?

מייד אחרי שהאנגלים השיגו 0-6 על הפרואנים והמשחק התחדש, הם מבקשים להבקיע את גול הבא וכך גם פרו. הרצון לקבל מתחרה עכשיו על השגת התענוג מהגול הבא  ולא על התוצאה הסופית. במאבק על הגול הזה ניצחה פרו את אנגליה בדקה ה-76. ועל זה האגו שלה צהל והאגו של אנגליה התבאס. איך הידיעה של חוקי הטבע תעזור לנו בחיים? הטבע האגואיסטי מעקב עכשיו את דרגת ההתפתחות הבאה שלנו, וזה גורם לנו סבל. כן, לטבע הכללי ישנה תוכנית אייך לעשות אותנו מאושרים. אייך לגרום לכך שהתענוג שלנו יגבר וגם יישאר בינינו ולא יעלם. הצרה איתנו שאנחנו לא מזהים זאת, מפגרים,  וסובלים. בשביל לעזור לנו לצאת מכול זה, מתגלה עכשיו עבור כולם חכמת החיבור של בני ברוך: לחכמה זו ישנה שיטה ייחודית המאפשרת לבנות ביחד כלי הרגשה מתאים כדי לתפוס בו את האושר כתענוג בלתי מוגבל לחיים שלנו. זו למעשה בנייתה של מערכת חיבורים בין בני האדם המחפשים ללא הרף את המשותף מעל למפריד בשביל להקים חברה אנושית איכותית יותר שבה התחרות היא: "מי מעריך ומכבד יותר את החברים שבה" ובזה להצטיין ולהיות המנצחים החשובים.